Reklam
Reklam
Giresun Aktif Haber -
$ DOLAR → Alış: 4,09 / Satış: 4,11
€ EURO → Alış: 5,06 / Satış: 5,08

SON DAKİKA

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Seni yarı yolda bırakacak, işine yaramayan bütün alışkanlıklarını terk et. Arzu ettiğin başarıya ulaşmana yardımcı olacak yeteneklerini ve alışkanlıklarını daha fazla geliştir. Geçmiş hatalarından ders al ve gelecekte bunları tekrar etmemek adına kendine söz ver. Sen kendini değiştirirsen dünyan da değişecektir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Başarıyı istiyorsan önce doğru yere odaklanmayı öğrenmelisin. Çalıştığın yerde işine odaklan. Ev hayatında sevdiğin insanlara yönel. Nerede olman gerekiyor ve ne yapman gerekiyorsa o anın keyfini çıkar ve hakkını ver. Biliyorsun zamanı geri döndüremezsin. Sadece yaşadığın anı güzelleştirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Düşünmeden konuşmak, nişan almadan ateş etmeye benzer. Bu yüzden iki düşün bir söyle. Fakat her düşündüğünü her yerde söyleme. Dostunla, düşmanını ayırmayı çok iyi bil. Herkesi kendin gibi sanma. Evet çok merhametlisin ve çok iyi kalplisin. Unutma bu dünyada bunu kötü yönde kullanacak insanlar da olacaktır. Bu nedenle herkese aynı değeri verme.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Sıradan insan zamanı nasıl harcayacağını, akıllı insan ise nasıl değerlendireceğini düşünür. Sen zamanını nasıl daha iyi değerlendirebileceğini düşün. Biliyorsun kaybedilen zaman asla yerine gelmez. Bu anlamda zaman ve sözler dikkatli kullanılmalıdır, çünkü ikisini de geri alamazsın. Yaşamını değiştirmek istiyorsan önce zamanını iyi kullanmayı öğrenmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Zorluklarla karşılaşabilirsin. Bu seni asla yıldırmasın. Fakat mükâfatın büyüklüğü, sorunun büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Gülün dostu dikendir. Bu nedenle hedefine ilerlediğin yolda çıkan engeller senin gelişmen için aslında dikkat etmen gereken ayrıntılardır. Yaşam sana bunları göstermek için karşına bazen zorluklar çıkarır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

İnanç yaşamın gücüdür. İnançlarını güçlendir ve kendini daha iyi tanı. Seni zayıflatan düşüncelerini terk et. Gerçekten bir şeyi yapmak istiyorsan hedefine yönel ve tüm bahaneleri artık bir tarafa bırak. Neyi istediğini ve neyi istemediğini çok iyi anla. Zaman su gibi akıp geçiyor. Sağlığın ve keyfin yerindeyken yapmak istediklerin için bir an önce harekete geçmelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Hırslı değil azimli ol. Aceleci değil sabırlı ol. Önce düşünüp sonra konuşanlardan ol. Şimdiye kadar birçok konuda hata yapmış olabilirsin. İnan bana hiçbir şey için asla geç değildir. Seni yücelten düşüncelerini ve hareketlerini daha fazla geliştir. Ancak yaptığın hatalardan ders alarak ilerlemeyi sakın unutma.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Başarı ve gelişim için farklı açılardan hayata bakmayı öğren. Bakmanın değil görmenin önemli olduğunu anladığında hayatın değişir. Herkesin seninle aynı duyguları taşımasını bekleme. Hepimiz farklıyız ve hepimiz çok özeliz. Herkesin düşüncelerine kulak ver ve en önemlisi içindeki çocuğu sev. Sevginin olmadığı her yerde yaşam zıttına hareket eder.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Mücadele edenler her zaman kazanamamıştır. Fakat kazananlar daima doğru mücadele etmiştir. Bu nedenle amacına ulaşacağın yolun önce doğru olup olmadığından emin ol. Eğer doğru trene binmişsen seni istediğin durakta indirecektir. Fakat yanlış yolda gidiyorsan hem zamanını hem de emeğini boşa harcıyorsun demektir. Önce buna karar ver.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Kuşku ve kuruntu, gerçeğe ulaşmak için sorgulanması gereken duygulardır. Her zaman ve her şeyin içinde bir miktar kuşku olmalıdır ve olacaktır. Ancak bu duyguların etkileri sevgi de ve saygı da olumsuz etki bırakırlar. Mutluluğu ve huzuru adeta içten içe kemirirler. Fazla kuşkucu olma fazla teslimiyetçi de olma. Aradaki dengeyi çok iyi sağla.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

İlişkilerde esneklik sağlayabiliyor ve karşındaki insana saygı duyuyorsan o ilişki uzun ömürlü olacaktır. Ancak karşındakini bunaltır her istediğini yaptırmaya çalışırsan işte o zaman kırılmalar başlayacaktır. Bir ilişki iki kişiyle yaşandığına göre her iki tarafında istekleri doğrultusunda hareket etmeyi öğrenmesi gerekir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Kendini seviyorsan hayatını da seviyorsun demektir. Zamanını boşa geçirme. Her anını iyi değerlendir. Çünkü zaman yaşamın ta kendisidir. Düşmanın açık bıraktığı kapılar onun istediği yere çıkar. Düşmanını çok iyi tanı. Bilirsin örümcekler hiçbir zaman kendi ağlarına takılmazlar. Uyanık ol ve herkesi kendin gibi sanma.